Защо да избера магистратура по Бранд мениджмънт във ВУМ?
✔️ Бранд мениджмънт е стратегическа и иновативна програма, която съчетава маркетинговите знания и управленските умения в различните им предприемачески аспекти. Програмата има за цел да осигури профилиране и задълбочаване на управленската подготовка в областите на маркетинга, предприемачеството, продуктовите иновации и потребителското поведение.
✔️ Програмата е насочена към завършилите бакалавърска степен с предприемачески начин на мислене в национален и международен план. Студентите придобиват необходимите знания, умения и компетенции, с които да се реализират на различни нива в средни и големи компании, както и такива, работещи в областта на маркетинга, PR-а и изграждането на имидж.
✔️ В рамките на програмата се развиват компетенции, позволяващи създаването и менажирането на успешни брандове в контекста на различни организации или персонални старт-ъп проекти.
✔️ Програмата не само се фокусира върху изграждането на успешен бранд, но също така разглежда икономическите въпроси, свързани с него.
Място на обучение
София
Език на преподаване
Български
Начало на учебния процес
Октомври
Продължителност на обучението:
3 – 4 семестъра (в зависимост от професионалното направление и придобитата образователно-квалификационна степен на висше образование)
Ние във ВУМ предлагаме кратки и ясни стъпки за прием на кандидатите. В процеса на прием Висше училище по мениджмънт стриктно следва правилата и разпоредбите на Министерството на образованието и науката на Република България.
Семестриална такса: 750 Евро
✔️ Копие от диплома за висше образование с приложението
✔️ Копие от диплома за средно образование
✔️ 2 броя писма за препоръка
✔️ Автобиография
✔️ Мотивационно писмо
✔️ Копие на документ за самоличност
*Избираемите учебни дисциплини се предлагат при заявен интерес от определен брой студенти.
Задължителни модули:
Факултативните дисциплини дават възможност за получаване на знания и умения в различни научни области в съответствие с интересите на студентите. Изучаването на факултативните дисциплини не е задължително, а по желание на студентите. За студентите, избрали да изучават факултативни дисциплини, те стават задължителни.