Висше училище по мениджмънт предоставя на своите студенти възможността да се включат в три специализирани лекции, организирани в рамките на международния проект DEMo4PPL.
Проектът има за цел да предостави практически знания и методологии за участие на гражданите в процесите на планиране , използване на дигитални инструменти и прилагане на управленски техники. Обученията са насочени към студенти, които се интересуват от градско развитие, обществено участие и стратегическо управление.
📅 График на обученията:
🔹 17 март 2025 | 09:30 – 12:30 CET
Public Participation and Local Development Strategies – Politecnico di Torino
👨🏫 Лектори: Giancarlo Cotella & Erblin Berisha
🔹 18 март 2025 | 13:00 – 15:00 CET
Introduction to Digital Tools for Public Participation – University of Thessaly
👨🏫 Лектор: Petros Rodakinias
🔹 24 март 2025 | 13:00 – 15:00 CET
Introduction to Management Skills and Techniques for Participatory Planning – Varna University of Management
👨🏫 Лектор: Веселин Благоев
Какво ще научат студентите?
✔️ Подходи за ефективно ангажиране на гражданите в процеса на планиране и развитие
✔️ Работа с дигитални инструменти за обществено участие и стратегическо планиране
✔️ Развитие на управленски умения за координиране на проекти и ангажиране на заинтересовани страни
✔️ Възможност за обмен на опит с водещи експерти и студенти от различни университети
📌 Регистрация:
🔗 Регистрацията е отворена за всички студенти! Запишете се тук: 👉 Google Form
📧 Линк за достъп ще бъде изпратен по имейл един ден преди всяка сесия.
⏳ Всички часове са в CET – проверете своето локално време.
За повече информация относно проекта DEMo4PPL и предстоящите събития, студентите могат да се свържат с координаторите на програмата във Висше училище по мениджмънт, да посетят сайта на проекта: DEMo4PPL или да изпратят запитване на имейл: info@demo4ppl.eu.